Jüpon modelleri

Kombinezon ve jüpon modelleri

Jüpon ve kombinezon modelleri elbiselerinizin çok daha şık durmasını sağlayabilecek iç çamaşırlarıdır. İç elbise ya da iç etek olarak bilinen bu iç çamaşırları kıyafetlerin üzerinize cuk diye oturmasını sağlar. Kaygan kumaştan üretildiği için elbise ile cildiniz arasında yer alarak kıyafetin su gibi durmasını sağlar.

Kombinezon ve jüponlar saten ya da ipekten imal edilmektedir. Ucuz kombinezon modelleri ise naylon ya da sentetik kumaşlardan yapılmaktadır. Ucuz kumaşlar cildi tahriş etme, kaşındırma ve nefes almadığı için rahatsız etme özelliği vardır. Kaliteli kombinezon ve jüpon tercihi yaparak doğru seçim yapmış olursunuz. İç çamaşırı seçimi elbise seçiminden daha önemlidir çünkü iç çamaşırı gün boyunca ciltle birebir temas halindedir. Kombinezonun kullanım amacı iç çamaşırlarının belli olmaması ve ışık altında vücut hatlarının gizlemesi başta olmak üzere kıyafetin daha düzgün durmasıdır.

Jüpon ve kombinezon çeşitleri

Her türlü kıyafet ve vücut tipine göre kombinezon/ jüpon bulunabilir. Kıyafetinize göre seçim yapmanız doğru olacaktır. Kombinezonlarda genellikle ip askılı modeller tercih edilmektedir. Straplez kombinezon modelleri dekolte ve straplez elbiseler için uygundur. Korse kombinezon modelleri ise daha düzgün bir görünüm kazanmak isteyen kadınların tercihi olacaktır. Fantezi kombinezon modelleri fantezi iç çamaşırı dünyasının sevilen modelleri arasındadır. Seksi olmayı seven kadınların tercihi dantelli kombinezonlar olmaktadır. Toparlayıcı kombinezonlar ise sarkma ve taşmaları toparlama özelliğine sahiptir.

Jüpon modellerinde ise mini jüpon, midi jüpon ve maksi jüpon gibi boy farkları vardır. Kıyafete göre jüpon seçimi yapmak daha iyi sonuç verecektir. Dantelli jüponlar seksi olmayı sevenlerin tercihi olmaktadır. Korse jüpon modelleri ise toparlayıcı etkisi ile fazlalıkları gizlemeye yardımcı olur.

Kombinezon nedir?

Kombinezon saten gibi kaygan kumaşlardan üretilen askılı ya da straplez iç çamaşırıdır. Genellikle abiye gibi kıyafetlerin altına astar olarak giyilmektedir. Kaygan yapısı sayesinde kombinezonlar kıyafetlerin çok şık durmasını sağlar. Elbiselerin içinin görünmesini engelleyen ve iç çamaşırlarının belli olmaması için giyilen kaliteli kombinezon modelleri kıyafeti taşımanızda kolaylık sağlar. Kombinezonlar eteklerin bacaklara yapışmasını engeller ve yukarı sıyrılmaması için tercih edilir.

Jüpon nedir?

İç etek olarak bilinen jüpon, kombinezonun sadece alt versiyonudur. Saten kumaşlardan imal edilen jüpon modelleri eteklerinin ışık ve güneş altında içinin görünmemesi için astar görevi görür. Jüponlar kaliteli kumaş yapısıyla eteklerin bacaklara yapışmaması için giyilmektedir. Eteklerin bacaklara dolaşmaması sayesinde yürüyüşü kolaylaştırır ve eteğin yukarı doğru çıkmasını engeller. Jüpon sayesinde etekler su gibi, çok daha düzgün durur.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'woocommerce_product_archive_description' not found or invalid function name in /home/kombinezon/public_html/wp-includes/plugin.php on line 524

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.